Close Aizvērt
Iebraukšana
Izbraukšana
Pieaugušie
Bērni

Restorāns

Restorāns “Bergs” ir Rīgas Haute Cuisine restorānu sirds. Izcils ēdiens šeit top par mākslas darbu, ko restorāna izsmalcinātā atmosfēra un īpaši veidotais interjers aicina baudīt nesteidzīgi un līdz pilnībai izgaršojot katru garšas niansi.

Restorāns “Bergs” atrodas pilsētas centra skaistākajā vēsturiskajā ēku kompleksā Berga Bazārā, vietā ar pieczvaigžņu šarmu, ko rada vēsturiskā arhitektūra, elegantais dizains un pieczvaigžņu viesnīca "Hotel Bergs".
 
Interjers ir elegants, ar absolūtu uzmanību dizaina detaļām. Interjera elementu dizains, forma, izcilie audumi un harmoniskā krāsu gamma ir pielāgoti tieši restorānam “Bergs”, lai izceltu un papildinātu galveno – neatkārtojamo produktu un tā garšu. Interjerā ir īpaši domāts par komfortu, lai maltīti var baudīt bez steigas. Tādēļ restorānā ir ērtākie krēsli Rīgā ar rūpīgi piemeklētu sēdēšanas leņķi un galda novietojuma proporciju.

Restorāna “Bergs” atmosfēru papildina klaviermūzika, saksofons, klasiskā mūzika, viss kopā veidojot unikālāko restorāna apmeklējuma pieredzi Rīgā, kas vēl ilgi paliek atmiņā.

Ieprieciniet sev tuvos ar pagatavotu maltīti no The Small Luxury Cookbook pavārgrāmatas, kur apvienotas vairāk kā 200 alianses SLH viesnīcu restorānu receptes, iekļaujot arī restorānu Bergs.  Aicinām iegādāties savu eksemplāru viesnīcas Hotel Bergs recepcijā vai e-veikalā.
 
 
  

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena    07:30 - 11:00   Gourmet brokastis;
Pirmdiena - Sestdiena    12:00 - 23:00   Sezonas à la carte;
Svētdiena                     12:00 - 16:00   Vēlo brokastu à la carte.

* Mājdzīvnieku uzturēšanās nav atļauta. 

HOTEL BERGS,
Elizabetes iela 83/85, Rīga, LV-1050, Latvija

Tālr.: +371 677 70 900
Fakss: +371 677 70 940

E-pasts:
E-pasts: